Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

kadinlar.geliyoo.com Site Kullanım şartları

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Kadinlar.geliyoo.com bu maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Belirtilen şartların ihlali durumunda Kadinlar.geliyoo.com önceden uyarmaksızın üye bilgilerini silebilir ve üyeliğe son verebilir. Yargı makamları tarafından gelecek istelerde kullanıcı bilgileri ilgili makamlara verilebilir. (Kullanıcı bilgileri IP adresi v.s.)

Kadinlar.geliyoo.com web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Kadinlar.geliyoo.com de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Kadinlar.geliyoo.com sorumlu olmayacaktır.

Kadinlar.geliyoo.com web sitesinde yer alan bilgi ve düzenlemelerin tamamının bütün yasal hakları Kadınlar Geliyoo’ya ait olduğundan, hiçbir şekilde yazılı izin alınmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması yasaktır.

Kadinlar.geliyoo.com web sitesi sadece bilgi ve rehber kaynağı olarak tasarlanmıştır. Bilgilerin içeriğinin; güncel tıp literatüründe yenilenmiş, değişmiş, eskimiş olma olasılığı gözönünde tutulmalı ve uygulamalarda bu bilgilerin kullanımında, mutlaka güncel tıp literatürü ile uyumluluğu kontrol edilmelidir. Sitemizde adı geçen ilaçları ve metotları kendi başınıza kullanmayınız. Sağlık sorunlarınızla ilgili olarak, mutlaka uzman bir doktorunuza başvurunuz. Doktorunuzun, size tavsiyeleri dışında ilaç kullanmayınız. Kullandığınız ilaçların son kullanma tarihlerine dikkat ediniz.

Kadinlar.geliyoo.com’in Kullanılması

Kadinlar.geliyoo.com adıyla yayınlanan bu sitenin hiç bir parçası kaynak gösterilerek olsa da kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Gönderilen mesaj ve iletilerde kanun hükümlerine aykırı bulunan maddeler bulunması halinde sorumlu tutulacak kişi ilgili metni gönderen kişi olacaktır. İlgili makamlar tarafından istenildiğinde bu bilgiler verilebilir. Kadinlar.geliyoo.com, kullanıma açık olan ve diğer ziyaretçiler tarafından görülebilen alanları kötü amaçlı kullanan kişilere karşı erişim engelleme gibi hakları saklı tutar.

Hastalıklar

Sitemizin bu bölümü tamamiyle sağlık konusunda bilgi almak isteyen kişilere bilgi vermek amacıyla tavsiye niteliğinde, uzmanlarca hazırlanmış bilgiler içermektedir. Hiç bir surette kişinin hastalığına tanı veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçinin, burada bulunan bilgileri referans alarak şahsi olarak tanı veya tedavi girişiminde bulunması tamamiyle kişinin sorumluluğundadır. Tıp bilgileri tamamiyle yenilenmeye açık olup bilgilerin zamanla geçersiz kalması olası bir durum olmakla birlikte, her hastalığa tanı ve tedavi yaklaşımı doktorun aldığı birikim ve tecrübelere ve şahsi kanaate göre değişebilir. Her koşulda son söz, tanı ve tedavi girişimi kişinin şahsen doktora başvurması ile ilgili doktorun verecegi karardır..Bu sitede yayınlanan her sayfa içeriginden faydalanan kişi bu şartları ve uyarıyı kabul etmiş demektir!

Makale Köşesi

Kadinlar.geliyoo.com web sayfasında yayınlanması istenen makalelerde İsim ve Soy isim, Uzmanlık Alanı, Uzmanlık Derecesi, Görevi, Görev Yeri, İş Adresi ve İş telefon bilgileri eksiksiz olarak talep edilecektir. Yayınlanan makaleler ile ilgili tüm öneri, eleştiri ve değerlendirmeler info @ geliyoo.com ‘e veya “yorum” bölümüne mail olarak gönderilebilir. Makale bilgileri ve içeriğinden tamamiyle makaleyi hazırlayan kişi sorumlu olup Makale bilgileri ve içeriği ile ilgili olarak Kadinlar.geliyoo.com ve sponsorları sorumlu tutulamaz.

Sohbet ve Forum alanları

Kadinlar.geliyoo.com sohbet ve forum alanlarında paylaşılan her görüş IP adresi saklı tutulan kullanıcıya aittir. Bir kullanıcının illegal davranışlarından dolayı Kadinlar.geliyoo.com sorumlu tutulamaz, yargılanamaz. İlgili makamlar tarafından istenildiğinde suç teşkil eden mesajın sahibi hakkında ki tüm bilgiler verilebilir. Kontrollü veya kontrolsüz paylaşım alanlarında yapılan her tür mesajlaşma Kadinlar.geliyoo.com tarafından kontrol edilebilir, değiştirilebilir veya silinebilir. Bu tür işlemler sonucunda kullanıcıların söz hakkı bulunmamaktadır. Kadinlar.geliyoo.com bünyesine gönderilen her mesaj ve iletinin sorumlusu gönderendir. Bu tür alanlardan alınan dosyalar nedeniyle zarar gören sistemlerden Kadinlar.geliyoo.com ve Sponsorlar kesinlikle sorumlu tutulamaz.

İlanlar ve Reklamlar

Kadinlar.geliyoo.com web sayfasında yayınlanan ilanlardan Kadinlar.geliyoo.com Sorumlu değildir. Açıkça belirli olan kurallara karşı gelen üyelerin üye bilgileri silinecek ve yeniden kayıt yapmaları engellenecektir. İlan bölümlerinde gönderilen her mesaj gönderenin sorumluluğundadır. Gönderilen mesajlar için filitreleme yapılmaz, değiştirilmez. Gönderilen bir mesajdan rahatsızlık duyan kullanıcılarımız gönderen hakkında şikayette bulunabilir. Bu gibi durumarda gerekli incelemeden sonra gönderen kullanıcının bilgileri silinebilir.

Medikal Linkler

Arama motorları, Medikal Linkler, Medikal Toplist ve Banner Değişim Bölümü içerisinde yayınlanan siteler ile Kadinlar.geliyoo.com ‘in bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu sitelerde yayınlanan içerik hakkında Kadinlar.geliyoo.com ve sponsorlar sorumlu tutulamaz.

Diğer Bölümler

Kadinlar.geliyoo.com ‘de yayınlanan diğer bölümler hakkındaki kurallar öncekiler ile aynıdır. Bu konu hakkında ki düşünce ve şikayetleriniz için info @ geliyoo.com adresine danışabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri

Kadinlar.geliyoo.com üye bilgilerini gizli tutumakla yükümlüdür. Hiç bir nedenle bu bilgiler 3.kişilere devredilemez ve satılamaz. Ancak yasal durumlarda bu madde geçerliliğini yitirir.

 

Hukuki Koşullar

Bu sitedeki tüm yazı, resim, videolar haber ve tanıtım amaçlıdır. Lütfen beğendiğiniz yazı, resim, videolar için resmi sitelerine gidip ayrıntılı bilgi alınız..

 

kadinlar.geliyoo.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

 

kadinlar.geliyoo.com‘da paylaşılan tüm içerik(yazı, resim, videolar) bilgi ve fikir vermek amaçlıdır. Sitede yer alan videolar Youtube, Dailimotion gibi sitelerden alınmaktadır. Telif hakları yükümlülüğü yukarıdaki web sitelerine ve bu sitelerin sahibi olan firmalara aittir. Bizim sunucularımızda sadece yazı ve resimler bulunmaktadır. Buna rağmen hak sahiplerinin isteği üzerine inceleme sonucu sitemizden içeriklerini kaldırabiliriz. Eğer böyle bir talebiniz olacaksa İLETİŞİM bölümümüzü veya info@geliyoo.com mail adresini kullanabilirsiniz.

 

1-kadinlar.geliyoo.com üzerinden izlediğiniz videolardan okuduğunuz haberlerden ya da baktığınız fotoğraflardan ve sitenin kullanımından doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Siteyi gezecekseniz yada video izleyecekseniz gerekli uygulamalarla gerekli denetimleri yapmış olduğunuzdan emin olunuz.

 

2-kadinlar.geliyoo.com bünyesindeki tüm izlediğiniz videolardan okuduğunuz haberlerden ya da baktığınız fotoğraflardan yalnızca online seyretme niteliğinde hazırlanmıştır. İndirilmesi yada kopyalanması önerilmemektedir.

 

3- kadinlar.geliyoo.com içerisinde yer alan izlediğiniz videolardan okuduğunuz haberlerden ya da baktığınız fotoğraflardan asıl sahiplerine aittir.

 

5- Telif hakkı içeren videolar haberler  barındırıldığı  siteden silindiğinde sitemizden de otomatik olarak silinmiş olur. Fakat telif hakkı sahiplerinin talebi olursa biz direk ilgili içerikten o videonun embed kodunu kaldırabiliriz.

 

7- kadinlar.geliyoo.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz kadinlar.geliyoo.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun (İletişim sayfamız aracılığı ile veya info@geliyoo.com mail adresi ile).

 

8- Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

 

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.

 

Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.

 

İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.

 

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.

 

Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.

 

Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.

 

Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.

 

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu paylaşım sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan yazı, resim ve videolar hak sahipleri veya vekilleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimden derhal kaldırılır.

YASAL UYARI

Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili kadinlar.geliyoo.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazılar bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları Kadınlar Geliyoo’ya ait değildir. Kadinlar.geliyoo.com web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiş veya kaynak gösterilerek alıntılanmıştır. Kadinlar.geliyoo.com de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Kadinlar.geliyoo.com sorumlu olmayacaktır. Kadınlar Geliyoo’da bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılar kaynak gösterilerek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

 

Siteni Ekle

Trafiğinizin artması için sitenizin Kadınlar Geliyoo’da yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bize email ile sitenizin adresini gönderiniz: info @ geliyoo.com

 

Telif haklarına aykırı olduğunu düşündüğünüz içerik ve içerikler için lütfen bizimle irtibata geçiniz! İlgili yazı ve yazıların kaldırılması işlemi 24 saat içinde sağlanacaktır.
İletişim: info @ geliyoo.com